Klik hier om de agenda op te slaan op uw telefoon etc: Jaarplanning

Agenda

Oktober 2022

zondag maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag
zaterdag 1 oktober
zondag 2 oktober
  • 11:30 – 12:00 Koffiedrinken na de dienst
  • 20:00 – 21:30 Preekbespreking
maandag 3 oktober
dinsdag 4 oktober
woensdag 5 oktober
donderdag 6 oktober
  • 19:00 – 20:45 Onderweg
vrijdag 7 oktober
  • 17:45 – 19:30 Startavond verenigingen - deel 1
  • 19:30 – 21:30 Startavond verenigingen - deel 2
zaterdag 8 oktober
zondag 9 oktober
maandag 10 oktober
  • 20:00 – 21:00 Stemmingsvergadering
dinsdag 11 oktober
woensdag 12 oktober
  • 14:30 – 16:30 Bevestiging Ds. Mol
  • 19:30 – 21:30 Intrede Ds. Mol
donderdag 13 oktober
vrijdag 14 oktober
  • 19:30 – 21:00 Schatgravers
zaterdag 15 oktober
  • 10:00 – 12:00 KinderBijbelClub
    KinderBijbelClub
    10:00 – 12:00
    Herhaalt zich maandelijks
zondag 16 oktober
  • 20:00 – 21:00 Zingen na de dienst
maandag 17 oktober
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 1
    Catechisatie Groep 1
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 Catechisatie Groep 2
    Catechisatie Groep 2
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 18 oktober
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 3
    Catechisatie Groep 3
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 catechisatie Groep 4
    catechisatie Groep 4
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:30 belijdeniscatechisatie
    belijdeniscatechisatie
    20:00 – 21:30
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 19 oktober
  • 20:00 – 21:30 bijbelkring
donderdag 20 oktober
  • 09:45 – 11:30 Vrouwen Bijbelstudie Ochtend
  • 19:00 – 20:45 Onderweg
  • 20:00 – 21:30 Mannenavond
vrijdag 21 oktober
  • 19:45 – 22:00 JOB
zaterdag 22 oktober
zondag 23 oktober
  • Hele dag herfstvakantie
maandag 24 oktober
  • Hele dag herfstvakantie
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 1
    Catechisatie Groep 1
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 Catechisatie Groep 2
    Catechisatie Groep 2
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 25 oktober
  • Hele dag herfstvakantie
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 3
    Catechisatie Groep 3
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 catechisatie Groep 4
    catechisatie Groep 4
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 22:00 Bijbelcursus 1
  • 20:00 – 21:30 belijdeniscatechisatie
    belijdeniscatechisatie
    20:00 – 21:30
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 26 oktober
  • Hele dag herfstvakantie
  • 20:00 – 21:30 bijbelleesgroep 2
donderdag 27 oktober
  • Hele dag herfstvakantie
vrijdag 28 oktober
  • Hele dag herfstvakantie
zaterdag 29 oktober
  • Hele dag herfstvakantie
  • 19:30 – 21:00 hervormingsdienst
zondag 30 oktober
maandag 31 oktober

November 2022

zondag maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag
dinsdag 1 november
woensdag 2 november
  • 10:00 – 11:30 dankdag
  • 19:30 – 21:00 dankdag
donderdag 3 november
  • 19:00 – 20:45 Onderweg
vrijdag 4 november
  • 19:30 – 21:00 Schatgravers
zaterdag 5 november
zondag 6 november
maandag 7 november
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 1
    Catechisatie Groep 1
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 Catechisatie Groep 2
    Catechisatie Groep 2
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 23:00 kerkenraad
dinsdag 8 november
  • 20:00 – 22:00 Bijbelcursus 1
woensdag 9 november
  • 20:00 – 22:00 thema-avond
donderdag 10 november
vrijdag 11 november
  • 19:45 – 22:00 JOB
zaterdag 12 november
zondag 13 november
  • 10:00 – 11:30 Doopdienst (optioneel)
maandag 14 november
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 1
    Catechisatie Groep 1
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 Catechisatie Groep 2
    Catechisatie Groep 2
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 15 november
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 3
    Catechisatie Groep 3
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 catechisatie Groep 4
    catechisatie Groep 4
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:30 belijdeniscatechisatie
    belijdeniscatechisatie
    20:00 – 21:30
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 16 november
  • 20:00 – 21:30 bijbelleesgroep 3
donderdag 17 november
  • 09:45 – 11:30 Vrouwen Bijbelstudie Ochtend
  • 15:00 – 17:00 ouderenmiddag
  • 19:00 – 20:45 Onderweg
vrijdag 18 november
  • 19:30 – 21:00 Schatgravers
zaterdag 19 november
  • 10:00 – 12:00 KinderBijbelClub
    KinderBijbelClub
    10:00 – 12:00
    Herhaalt zich maandelijks
zondag 20 november
  • 20:00 – 21:30 Preekbespreking
maandag 21 november
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 1
    Catechisatie Groep 1
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 Catechisatie Groep 2
    Catechisatie Groep 2
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 22 november
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 3
    Catechisatie Groep 3
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 catechisatie Groep 4
    catechisatie Groep 4
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:30 belijdeniscatechisatie
    belijdeniscatechisatie
    20:00 – 21:30
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 23 november
  • 19:30 – 21:00 weekdienst
donderdag 24 november
  • 20:00 – 21:30 Mannenavond
vrijdag 25 november
  • 19:45 – 22:00 JOB
zaterdag 26 november
zondag 27 november
maandag 28 november
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 1
    Catechisatie Groep 1
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 Catechisatie Groep 2
    Catechisatie Groep 2
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 29 november
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 3
    Catechisatie Groep 3
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 catechisatie Groep 4
    catechisatie Groep 4
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:30 belijdeniscatechisatie
    belijdeniscatechisatie
    20:00 – 21:30
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 30 november
  • 20:00 – 21:30 bijbelkring

December 2022

zondag maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag
donderdag 1 december
  • 19:00 – 20:45 Onderweg
vrijdag 2 december
  • 19:30 – 21:00 Schatgravers
zaterdag 3 december
zondag 4 december
  • 10:00 – 11:30 Voorbereiding H.A.
maandag 5 december
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 1
    Catechisatie Groep 1
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 Catechisatie Groep 2
    Catechisatie Groep 2
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:00 Bezinningsuur
dinsdag 6 december
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 3
    Catechisatie Groep 3
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 catechisatie Groep 4
    catechisatie Groep 4
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 22:00 Bijbelcursus 1
  • 20:00 – 21:30 belijdeniscatechisatie
    belijdeniscatechisatie
    20:00 – 21:30
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 7 december
  • 20:00 – 21:30 bijbelleesgroep 4
donderdag 8 december
vrijdag 9 december
  • 19:45 – 22:00 JOB
zaterdag 10 december
zondag 11 december
  • 10:00 – 11:30 Avondmaalszondag
maandag 12 december
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 1
    Catechisatie Groep 1
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 Catechisatie Groep 2
    Catechisatie Groep 2
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 23:00 kerkenraad
dinsdag 13 december
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 3
    Catechisatie Groep 3
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 catechisatie Groep 4
    catechisatie Groep 4
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:30 belijdeniscatechisatie
    belijdeniscatechisatie
    20:00 – 21:30
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 14 december
  • 20:00 – 22:00 thema-avond
donderdag 15 december
  • 09:45 – 11:30 Vrouwen Bijbelstudie Ochtend
  • 19:00 – 20:45 Onderweg
  • 20:00 – 21:30 Mannenavond
vrijdag 16 december
  • 19:30 – 21:00 Schatgravers
zaterdag 17 december
  • 10:00 – 12:00 KinderBijbelClub
    KinderBijbelClub
    10:00 – 12:00
    Herhaalt zich maandelijks
zondag 18 december
  • 20:00 – 21:00 Zingen na de dienst
maandag 19 december
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 1
    Catechisatie Groep 1
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 Catechisatie Groep 2
    Catechisatie Groep 2
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 20 december
  • 18:30 – 19:30 kerstfolder
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 3
    Catechisatie Groep 3
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 catechisatie Groep 4
    catechisatie Groep 4
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:30 belijdeniscatechisatie
    belijdeniscatechisatie
    20:00 – 21:30
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 21 december
donderdag 22 december
vrijdag 23 december
  • 19:45 – 22:00 JOB
zaterdag 24 december
zondag 25 december
maandag 26 december
dinsdag 27 december
woensdag 28 december
donderdag 29 december
vrijdag 30 december
zaterdag 31 december

Januari 2023

zondag maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag
zondag 1 januari
maandag 2 januari
dinsdag 3 januari
woensdag 4 januari
donderdag 5 januari
vrijdag 6 januari
zaterdag 7 januari
zondag 8 januari
maandag 9 januari
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 1
    Catechisatie Groep 1
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 Catechisatie Groep 2
    Catechisatie Groep 2
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 23:00 kerkenraad
dinsdag 10 januari
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 3
    Catechisatie Groep 3
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 catechisatie Groep 4
    catechisatie Groep 4
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:30 belijdeniscatechisatie
    belijdeniscatechisatie
    20:00 – 21:30
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 11 januari
  • 19:30 – 21:00 weekdienst
donderdag 12 januari
  • 09:45 – 11:30 Vrouwen Bijbelstudie Ochtend
vrijdag 13 januari
  • 19:30 – 21:00 Schatgravers
zaterdag 14 januari
zondag 15 januari
  • 10:00 – 11:30 Doopdienst (optioneel)
maandag 16 januari
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 1
    Catechisatie Groep 1
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 Catechisatie Groep 2
    Catechisatie Groep 2
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 17 januari
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 3
    Catechisatie Groep 3
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 catechisatie Groep 4
    catechisatie Groep 4
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 22:00 Bijbelcursus 1
  • 20:00 – 21:30 belijdeniscatechisatie
    belijdeniscatechisatie
    20:00 – 21:30
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 18 januari
  • 20:00 – 21:30 bijbelleesgroep 5
donderdag 19 januari
  • 19:00 – 20:45 Onderweg
  • 20:00 – 21:30 Mannenavond
vrijdag 20 januari
  • 19:45 – 22:00 JOB
zaterdag 21 januari
  • 10:00 – 12:00 KinderBijbelClub
    KinderBijbelClub
    10:00 – 12:00
    Herhaalt zich maandelijks
zondag 22 januari
maandag 23 januari
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 1
    Catechisatie Groep 1
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 Catechisatie Groep 2
    Catechisatie Groep 2
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 24 januari
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 3
    Catechisatie Groep 3
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 catechisatie Groep 4
    catechisatie Groep 4
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:30 belijdeniscatechisatie
    belijdeniscatechisatie
    20:00 – 21:30
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 25 januari
  • 20:00 – 21:30 bijbelkring
donderdag 26 januari
vrijdag 27 januari
  • 19:30 – 21:00 Schatgravers
zaterdag 28 januari
zondag 29 januari
  • 20:00 – 21:30 Preekbespreking
maandag 30 januari
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 1
    Catechisatie Groep 1
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 Catechisatie Groep 2
    Catechisatie Groep 2
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 31 januari
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 3
    Catechisatie Groep 3
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 catechisatie Groep 4
    catechisatie Groep 4
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 22:00 Bijbelcursus 1
  • 20:00 – 21:30 belijdeniscatechisatie
    belijdeniscatechisatie
    20:00 – 21:30
    Herhaalt zich wekelijks

Februari 2023

zondag maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag
woensdag 1 februari
  • 19:30 – 21:00 weekdienst
donderdag 2 februari
  • 19:00 – 20:45 Onderweg
vrijdag 3 februari
  • 19:45 – 22:00 JOB
zaterdag 4 februari
zondag 5 februari
maandag 6 februari
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 1
    Catechisatie Groep 1
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 Catechisatie Groep 2
    Catechisatie Groep 2
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 23:00 kerkenraad
dinsdag 7 februari
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 3
    Catechisatie Groep 3
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 catechisatie Groep 4
    catechisatie Groep 4
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:30 belijdeniscatechisatie
    belijdeniscatechisatie
    20:00 – 21:30
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 8 februari
  • 20:00 – 21:30 bijbelleesgroep 6
donderdag 9 februari
vrijdag 10 februari
  • 19:30 – 21:00 Schatgravers
zaterdag 11 februari
zondag 12 februari
maandag 13 februari
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 1
    Catechisatie Groep 1
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 Catechisatie Groep 2
    Catechisatie Groep 2
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 14 februari
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 3
    Catechisatie Groep 3
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 catechisatie Groep 4
    catechisatie Groep 4
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 22:00 Bijbelcursus 1
  • 20:00 – 21:30 belijdeniscatechisatie
    belijdeniscatechisatie
    20:00 – 21:30
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 15 februari
  • 20:00 – 22:00 thema-avond
donderdag 16 februari
  • 09:45 – 11:30 Vrouwen Bijbelstudie Ochtend
  • 19:00 – 20:45 Onderweg
vrijdag 17 februari
  • 19:45 – 22:00 JOB
zaterdag 18 februari
  • 10:00 – 12:00 KinderBijbelClub
    KinderBijbelClub
    10:00 – 12:00
    Herhaalt zich maandelijks
zondag 19 februari
maandag 20 februari
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 1
    Catechisatie Groep 1
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 Catechisatie Groep 2
    Catechisatie Groep 2
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 21 februari
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 3
    Catechisatie Groep 3
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 catechisatie Groep 4
    catechisatie Groep 4
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:30 belijdeniscatechisatie
    belijdeniscatechisatie
    20:00 – 21:30
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 22 februari
  • 20:00 – 21:30 bijbelleesgroep 7
donderdag 23 februari
  • 20:00 – 21:30 Mannenavond
vrijdag 24 februari
  • 19:30 – 21:00 Schatgravers
zaterdag 25 februari
zondag 26 februari
maandag 27 februari
dinsdag 28 februari

Maart 2023

zondag maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag
woensdag 1 maart
donderdag 2 maart
vrijdag 3 maart
zaterdag 4 maart
zondag 5 maart
maandag 6 maart
  • 19:30 – 21:30 gemeenteavond
dinsdag 7 maart
  • 20:00 – 22:00 Bijbelcursus 1
  • 20:00 – 23:00 kerkenraad
woensdag 8 maart
  • 10:00 – 11:30 biddag
  • 19:30 – 21:00 biddag
donderdag 9 maart
  • 19:00 – 20:45 Onderweg
vrijdag 10 maart
  • 19:45 – 22:00 JOB
zaterdag 11 maart
zondag 12 maart
  • 10:00 – 11:30 Doopdienst (optioneel)
  • 10:00 – 11:30 Voorbereiding H.A.
maandag 13 maart
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 1
    Catechisatie Groep 1
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 Catechisatie Groep 2
    Catechisatie Groep 2
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 14 maart
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 3
    Catechisatie Groep 3
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 catechisatie Groep 4
    catechisatie Groep 4
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:30 belijdeniscatechisatie
    belijdeniscatechisatie
    20:00 – 21:30
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 15 maart
  • 20:00 – 21:30 bijbelkring
donderdag 16 maart
vrijdag 17 maart
  • 19:30 – 21:00 Schatgravers
zaterdag 18 maart
  • 10:00 – 12:00 KinderBijbelClub
    KinderBijbelClub
    10:00 – 12:00
    Herhaalt zich maandelijks
zondag 19 maart
  • 10:00 – 11:30 Avondmaalszondag
maandag 20 maart
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 1
    Catechisatie Groep 1
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 Catechisatie Groep 2
    Catechisatie Groep 2
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 21 maart
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 3
    Catechisatie Groep 3
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 catechisatie Groep 4
    catechisatie Groep 4
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:30 belijdeniscatechisatie
    belijdeniscatechisatie
    20:00 – 21:30
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 22 maart
  • 20:00 – 21:30 bijbelleesgroep 8
donderdag 23 maart
  • 09:45 – 11:30 Vrouwen Bijbelstudie Ochtend
  • 15:00 – 17:00 ouderenmiddag
  • 20:00 – 21:30 Mannenavond
vrijdag 24 maart
  • 19:45 – 22:00 JOB
zaterdag 25 maart
  • 10:00 – 12:30 Jeugdappel Onderweg
zondag 26 maart
maandag 27 maart
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 1
    Catechisatie Groep 1
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 Catechisatie Groep 2
    Catechisatie Groep 2
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 28 maart
  • 18:30 – 19:15 Catechisatie Groep 3
    Catechisatie Groep 3
    18:30 – 19:15
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:15 – 20:00 catechisatie Groep 4
    catechisatie Groep 4
    19:15 – 20:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:30 belijdeniscatechisatie
    belijdeniscatechisatie
    20:00 – 21:30
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 29 maart
  • 19:30 – 21:00 weekdienst
donderdag 30 maart
vrijdag 31 maart
  • 19:30 – 21:00 Schatgravers

April 2023

zondag maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag
zaterdag 1 april
zondag 2 april
maandag 3 april
  • 20:00 – 23:00 kerkenraad
dinsdag 4 april
  • 18:30 – 19:30 Paasfolder
  • 20:00 – 21:30 belijdeniscatechisatie
    belijdeniscatechisatie
    20:00 – 21:30
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 5 april
donderdag 6 april
vrijdag 7 april
zaterdag 8 april
zondag 9 april
maandag 10 april
dinsdag 11 april
woensdag 12 april
donderdag 13 april
vrijdag 14 april
zaterdag 15 april
zondag 16 april
maandag 17 april
dinsdag 18 april
woensdag 19 april
donderdag 20 april
vrijdag 21 april
zaterdag 22 april
zondag 23 april
maandag 24 april
dinsdag 25 april
woensdag 26 april
donderdag 27 april
vrijdag 28 april
zaterdag 29 april
zondag 30 april

Mei 2023

zondag maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag
maandag 1 mei
dinsdag 2 mei
woensdag 3 mei
donderdag 4 mei
vrijdag 5 mei
zaterdag 6 mei
zondag 7 mei
maandag 8 mei
dinsdag 9 mei
woensdag 10 mei
donderdag 11 mei
vrijdag 12 mei
zaterdag 13 mei
zondag 14 mei
maandag 15 mei
dinsdag 16 mei
woensdag 17 mei
donderdag 18 mei
vrijdag 19 mei
zaterdag 20 mei
zondag 21 mei
maandag 22 mei
dinsdag 23 mei
woensdag 24 mei
donderdag 25 mei
vrijdag 26 mei
zaterdag 27 mei
zondag 28 mei
maandag 29 mei
dinsdag 30 mei
woensdag 31 mei

Geen evenementen.

Juni 2023

zondag maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag
donderdag 1 juni
vrijdag 2 juni
zaterdag 3 juni
zondag 4 juni
maandag 5 juni
dinsdag 6 juni
woensdag 7 juni
donderdag 8 juni
vrijdag 9 juni
zaterdag 10 juni
zondag 11 juni
maandag 12 juni
dinsdag 13 juni
woensdag 14 juni
donderdag 15 juni
vrijdag 16 juni
zaterdag 17 juni
zondag 18 juni
maandag 19 juni
dinsdag 20 juni
woensdag 21 juni
donderdag 22 juni
vrijdag 23 juni
zaterdag 24 juni
zondag 25 juni
maandag 26 juni
dinsdag 27 juni
woensdag 28 juni
donderdag 29 juni
vrijdag 30 juni

Geen evenementen.

Juli 2023

zondag maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag
zaterdag 1 juli
zondag 2 juli
maandag 3 juli
dinsdag 4 juli
woensdag 5 juli
donderdag 6 juli
vrijdag 7 juli
zaterdag 8 juli
zondag 9 juli
maandag 10 juli
dinsdag 11 juli
woensdag 12 juli
donderdag 13 juli
vrijdag 14 juli
zaterdag 15 juli
zondag 16 juli
maandag 17 juli
dinsdag 18 juli
woensdag 19 juli
donderdag 20 juli
vrijdag 21 juli
zaterdag 22 juli
zondag 23 juli
maandag 24 juli
dinsdag 25 juli
woensdag 26 juli
donderdag 27 juli
vrijdag 28 juli
zaterdag 29 juli
zondag 30 juli
maandag 31 juli

Geen evenementen.

Augustus 2023

zondag maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag
dinsdag 1 augustus
woensdag 2 augustus
donderdag 3 augustus
vrijdag 4 augustus
zaterdag 5 augustus
zondag 6 augustus
maandag 7 augustus
dinsdag 8 augustus
woensdag 9 augustus
donderdag 10 augustus
vrijdag 11 augustus
zaterdag 12 augustus
zondag 13 augustus
maandag 14 augustus
dinsdag 15 augustus
woensdag 16 augustus
donderdag 17 augustus
vrijdag 18 augustus
zaterdag 19 augustus
zondag 20 augustus
maandag 21 augustus
dinsdag 22 augustus
woensdag 23 augustus
donderdag 24 augustus
vrijdag 25 augustus
zaterdag 26 augustus
zondag 27 augustus
maandag 28 augustus
dinsdag 29 augustus
woensdag 30 augustus
donderdag 31 augustus

Geen evenementen.

September 2023

zondag maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag
vrijdag 1 september
zaterdag 2 september
zondag 3 september
maandag 4 september
dinsdag 5 september
woensdag 6 september
donderdag 7 september
vrijdag 8 september
zaterdag 9 september
zondag 10 september
maandag 11 september
dinsdag 12 september
woensdag 13 september
donderdag 14 september
vrijdag 15 september
zaterdag 16 september
zondag 17 september
maandag 18 september
dinsdag 19 september
woensdag 20 september
donderdag 21 september
vrijdag 22 september
zaterdag 23 september
zondag 24 september
maandag 25 september
dinsdag 26 september
woensdag 27 september
donderdag 28 september
vrijdag 29 september
zaterdag 30 september

Geen evenementen.